stwórz swoja ofertę mini e-book

Dlaczego warto?

Przygotowałyśmy dla Ciebie mini e-booka, w którym wymieniłyśmy najważniejsze kompetencje wirtualnej asystentki. Znajdziesz w nim podsumowanie podstawowych obowiązków VA, specjalistów, od których warto się uczyć, a także listę zadań, które można zlecić wirtualnej asystentce.

Co w nim znajdziesz?

To e-book skierowany dla osób, które chcą pracować jako VA, a także tych, którzy zastanawiają się, co mogą zlecić wirtualnej asystentce.

Dowiesz się więcej o pracy wirtualnej asystentki i lepiej zrozumiesz ten zawód. To ułatwi Ci start, ale także znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie wspierała Twój biznes.

Znajdziesz listę konkretnych zadań, których może podjąć się wirtualna asystentka. Począwszy od zadań typowo biurowych, poprzez copywriting, a skończywszy na grafikach.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w wymienionych przez nas dziedzinach? W mini e-booku zamieściłyśmy namiary na osoby, które warto śledzić w sieci.

Ten mini e-book zastąpi Ci kilka godzin researchu. Przeczytasz o najważniejszych kompetencjach wirtualnej asystentki. Tym samym szybko zdecydujesz, czym chcesz się zająć, jako VA, albo w jakich obszarach wirtualna asystentka może pomóc w Twojej działalności.

Nie tylko wymieniamy, jakie umiejętności przydadzą się wirtualnej asystentce, ale także piszemy więcej o tym zawodzie. Ten mini e-book ułatwi Ci rozpoczęcie swojej przygody z VA!

O NAS

Wspieramy biznesy i sprawiamy, że zyskujesz czas na to, co najważniejsze. Oddeleguj obowiązki i skup się na działaniach kluczowych dla rozwoju Twojej działalności. My zajmiemy się resztą!

Martyna Chmielewska

Copywriterka i wirtualna asystentka

Tworzy treści, które uczą, ciekawią i sprzedają.

Jej pasją jest pisanie i wspieranie kreatywnych biznesów.

Malwina Marciniak

Wirtualna asystentka

Miłośniczka fotografii i grafiki. Fascynują ją możliwości,

jakie daje technologia oraz marketing internetowy.